Kam na výlet

Na následující adrese si můžete zdarma stáhnout turistického průvodce: http://files.region-ceskesvycarsko.cz/200177257-2a2652b1fa/turisticky%20pruvodce%20-%20ceske%20svycarsko.pdf?utm_source=Pruvodce-cs

 

Přehled nejdůležitějších událostí a otevíracích dob kulturních a turistických zařízení pro rok 2017


Připravili jsme pro Vás přehled nejdůležitějších událostí, které se budou v letošním roce konat v regionu Českého a Saského Švýcarska. Dále zde naleznete přehled otevíracích dob kulturních a turistických zařízení pro rok 2017. Čtěte na našich stránkách.


Nové číslo Časopisu pro Turisty


V Děčíně pro vás připravili a vydali nové číslo Časopisu pro Turisty.   Dočíst se
v něm můžete o všem co podnikat na výletech do Děčína a jeho okolí. Co je pro návštěvníky připraveno v děčínské zoo, na zámku nebo v muzeu? Kam na výlet po okolí Děčína? Více se dočtete na našem webu a na stránkách http://idecin.cz.   


Děčín pro turisty


Skutečný turistický zážitek, to je červená turistická trasa z Děčína.
V Děčíně vystoupejte na Stoličnou horu odkud budete mít nádherný výhled na celý Děčín. Z Kváďáku jak se tomuto místu také říká, dále pokračujte po červené turistické trase přes Růžový hřeben až na vyhlídku Belveder.

Jeden kraj, tři různé Zoo


Od 1. dubna letošního roku bude opět pokračovat společný projekt Ústeckého kraje a tří zoologických zahrad, které se na jeho území nacházejí. Jedna vstupenka vám otevře brány třech zoologických zahrad ústeckého kraje.
Více se dozvíte na našem webu.

Termíny konání: od 1. 4. 2017 do 31.10.2017


Lodní linky DÚK - za výhodné jízdné


Tak jako v loňské sezóně, nabízíme letos cestujícím v rámci služeb Dopravy Ústeckého kraje lodní turistickou dopravu. Novinkou je zavedení druhé linky.
Využijte skvělé příležitosti poznat náš region z paluby říční lodě. Svézt se můžete buď mezi Hřenskem a Ústím nad Labem, nebo z Ústí až do Litoměřic. To vše v rámci standardních tarifů. Využít můžete dokonce i jednodenní síťovou jízdenku za 130 Kč.

Pro jízdní řády, další informace o cenách a trasách se podívejte na náš web.


 
img img img img